krówki weselne - mleczne krówki

Krówki weselne – spersonalizowane słodycze

Ah wesele- kto z nas nie raz zawołał radośnie na wspomnienie ostatniej tego typu uroczystości, w której brał udział. Wesele to całodzienna i praktycznie całonocna impreza wśród bliskich osób, z dobrym jedzeniem oraz alkoholem, a także z muzyką i tańcami.

Krówki weselne

Każdy z nas uwielbia spędzać miło czas wśród bliskich osób racząc się pysznościami i bawiąc do świetnej muzyki. W ostatnich latach bardzo popularne stały się drobne upominki od pary młodej dla wszystkich gości. Nie raz możemy otrzymać zarówno drobne słodycze, jak i miniaturki alkoholi, czy inne urocze drobiazgi. Krówki weselne to bardzo modne słodycze, które zasmakują zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

Krówki na wesele można zamówić przez internet w specjalnych firmach przygotowujących atrakcje marketingowe nie tylko na takie uroczystości, ale również na targi czy inne eventy i spotkania. Para młoda ma możliwość zaprojektowania papierków na krówki weselne, tak aby słodycze były spersonalizowane i dopasowane do charakteru imprezy. Jeśli nasze wesele odbywa się wiosną i latem, a kolorem przewodnim są pastelowe odcienie, to warto zaprojektować papierki na krówki na wesele w przybliżonych odcieniach. Dzięki temu uzyskamy spójność kolorystyczną, a także ładnie możemy wkomponować słodycze w aranżację stołów weselnych.

Oczywiście krówki na wesele nie muszą być jedynym upominkiem od nowożeńców dla ich gości. Coraz popularniejsze stają się miniaturowe butelki dobrych trunków, które zamiast standardowych etykiet posiadają specjalnie zaprojektowane naklejki z imionami nowożeńców i datą zaślubin. Taki drobny lecz uroczy gest na pewno umili naszym gościom następny dzień.

Dodaj komentarz