Szukasz wyjątkowego prezentu ślubnego? Podaruj drzewo!

Ślub należy do jednych z najważniejszych dni w życiu nie tylko młodej pary, ale również wielu zaproszonych na uroczystość gości. Jaki prezent na ślub wybrać? Oryginalnym i polecanym pomysłem jest drzewko na ślub.

  1. Oryginalny upominek na ślub – drzewo na szczęście
  2. Drzewko na prezent ślubny – dlaczego warto?

Oryginalny upominek na ślub – drzewo na szczęście

Jeśli poszukujesz oryginalnego, niesztampowego upominku ślubnego, wybierz drzewko na prezent. Drzewo, podobnie jak kwiaty, ma bogatą symbolikę. Kojarzy się ze stałością, trwałością, a do tego jest długowieczne, dlatego też, odpowiednio posadzone i pielęgnowane, będzie przez lata wzrastało wraz z miłością i drogą życia małżonków. To niebanalny, a przy tym elegancki prezent ślubny nie tylko ze względu na samo drzewko, ale też opakowanie. Każdy elegancki prezent na ślub tego rodzaju jest bowiem starannie zapakowany w estetyczny papier.

Wspomniany podarunek sprawdzi się zarówno w przypadku osób mieszkających w domu z ogrodem, jak i w mieszkaniu. W ofercie sprawdzonego sprzedawcy znaleźć można bowiem drzewka, które można z powodzeniem uprawiać na balkonie. Należą do nich m.in. mała jabłoń, szczepiona winorośl, drzewo oliwne. Drzewa do posadzenia w ogrodzie albo na działce to natomiast brzoza, tulipanowiec oraz parę innych gatunków.

Personalizowane prezenty na ślub zawierają ponadto dodatkowe akcesoria papiernicze, takie jak stylowa kartka z życzeniami lub etykiety z określeniem imion nowożeńców oraz samej okazji. Decydując się na wersję typu premium, do drzewka można dołączyć tabliczkę z grawerem. Personalizacja nadaje drzewkom wymiar bardziej osobisty, a także sentymentalny charakter. Sprawia, że podarunek staje się wspaniałą, oryginalną i wyjątkową pamiątką, która będzie cieszyć młodą parę przez lata.

Drzewko na prezent ślubny – dlaczego warto?

Dlaczego warto zdecydować się właśnie na drzewko podarowane w prezencie ślubnym? Przede wszystkim to bardzo oryginalny, wyróżniający się upominek. Sprawdzi się szczególnie dobrze jako podarek dla osób ceniących prezenty o wymiarze symbolicznym. Upominek ucieszy też osoby troszczące się o środowisko, dla których przyroda i roślinność są bardzo ważne.

Wybierając drzewko, które później zostanie posadzone, można mieć pewność, że prezent ten będzie przypominał parze o darczyńcy. Na co dzień małżeństwa nie pamiętają raczej o oglądaniu ślubnych kartek, figurek czy innych gadżetów. W przypadku drzewa każde spojrzenie na roślinę, nawet po wielu latach, przypomni parze o jednym z najbardziej wyjątkowych dni w ich życiu.

Dodaj komentarz