dieta pudełkowa

Poznaj zalety cateringu dietetycznego – dieta pudełkowa nie tylko dla chcących zrzucić wagę!

W dużych miastach, catering na dowóz jest coraz bardziej popularnym rozwiązaniem. Zapracowani mieszkańcy aglomeracji nie mają czasu na pracochłonne przygotowywanie posiłków, ale równocześnie chcą się zdrowo odżywiać. Przeczytaj poniższy artykuł i sprawdź, czym charakteryzuje się dobra dieta pudełkowa!

Tanie czy drogie rozwiązanie?

Dania, które są dowożone przez catering dietetyczny nie należą do najtańszych, ale w żywieniu tego typu nie chodzi o ekonomię! Celem stosowania diet pudełkowych jest przede wszystkim:
-poprawa stanu zdrowia
-utrata nadmiarowych kilogramów
-poprawa kondycji
-odbudowa odporności po przebytej chorobie lub po intensywnym wysiłku fizycznym. Wiedz też, że możesz zamówić dania na próbę.

Polecamy: – catering dietetyczny OptimalFit

Zestaw próbny w niczym nie ustępuje posiłkom, które są dowożone do klientów na co dzień. Zestaw próbny, czy też testowy kosztuje niewiele, a dzięki temu masz przedsmak tego, co firma cateringowa ma w swojej ofercie.

Jaki rodzaj diety pudełkowej wybrać?

Korzystając z cateringu możesz zdecydować się na szereg różnych rozwiązań. Wśród najpopularniejszych diet znajdują się:
-diety odchudzające: 1000 kalorii, 1500 kalorii
-diety wegańskie lub wegetariańskie ( tylko bezmięsne, lub diety wegańskie, gdzie dania są przyrządzone bez użycia produktów odzwierzęcych, a także żelatyny)
-diety prozdrowotne:
1.Dieta hashimoto.
2.Dieta cukrzycowa.
3.Dieta dla anemików.
4.Dieta dla osób z celiakią.
5.Dieta dla osób po przebytych chorobach (wg. indywidualnych wskazań)

Catering dietetyczny – wygodny sposób na zdrowe odżywianie

Catering z dowozem jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Nie musisz się martwić przygotowywaniem posiłków, wymyślaniem jadłospisów. W komponowaniu dań w cateringu dietetycznym biorą udział profesjonalni dietetycy, dlatego masz pewność, że posiłki są starannie zbilansowane pod względem kalorii, jak i składników odżywczych.

Podsumowanie
Żywienie dietetyczne jest przeznaczone dla wszystkim grup osób. Możesz zamówić specjalne posiłki dla dzieci, nastolatków, alergików, sportowców lub seniorów! Catering jest komfortowym wyjściem, ale wiele osób traktuje ten sposób żywienia jako przejściowy. Warto tu zaznaczyć, aby po skończeniu diety pudełkowej nie wrócić do złych nawyków żywieniowych.

Jeśli wrócimy do złego odżywiania, wówczas cały nasz wysiłek pójdzie na marne! Korzystając z cateringu masz też okazję zobaczyć, jak powinny być skomponowane posiłki w oryginalny i zdrowy sposób – być może uda Ci się odtworzyć niektóre posiłki samodzielnie!

Dodaj komentarz