przypinki reklamowe z nadrukiem na zamówienie

Chcesz zamówić przypinki? Na to zwróć uwagę

Gadżety jakimi są przypinki to dobre i niewiążące się ze zbytnim kosztem artykuły promocyjne. Można je do woli personalizować. Stworzyć własny projekt graficzny reklamy, wybrać rozmiar czy kształt, a nawet formę zapięcia. Wszystko to powoduje, że są one dość popularne, a ich dostępność coraz łatwiejsza. Przypinki z nadrukiem sprawdzają się doskonale jako gadżety do reklamowania firmy oraz jej usług czy produktów. Można z ich pomocą promować także wydarzenia czy oznaczyć grupę osób, np. o tych samych poglądach. Dobrej jakości piny przypinki mogą kosztować nawet niespełna pięćdziesiąt groszy.

Rosnący popyt na przypinki spowodował pojawienie się wielu chińskich produktów

Jednak jako, że zainteresowanie przypinkami w ostatnich latach wzrosło na rynku pojawiło się również coraz więcej tanich przypinek, które rozpadną się szybciej niż się spodziewamy. Oczywiście taki produkt pochodzi z Chin i nie jest on warty naszej uwagi. Jak nie dać się nabrać i nie kupić przysłowiowego kota w worku? Potrzebna jest odrobina wiedzy o przypinkach.

Z czego powinny być wykonane przypinki reklamowe?

Po pierwsze, solidne przypinki powinny być wykonane z odpowiedniej grubości stali nierdzewnej. Dzięki czemu będą one zarówno lekkie jak i wytrzymałe oraz odporne na rdze. Tanie podróbki często wykonywane są z cienkiego metalu czy nawet plastiku. Plastikowe przypinki, jak łatwo się domyślić, są bardzo łamliwe. Z kolei metalowe przypinki są bardzo podatne na rdzę. Spacer na niewielkim deszczu wystarczy do tego by przypinka zaczęła wyglądać fatalnie i być niemal bezużyteczna.

Przypinki na zamówienie – ważna jakość wydruku i folia zabezpieczająca

Kolejnym elementem, na który należy zwrócić uwagę to specjalna folia pokrywająca przypinkę. Bez niej przypinka, a właściwie umieszczona na niej grafika, będzie bardzo podatna na zdzieranie. Przez to nasza reklama z pewnością nie dotrze do wielu osób i nie będzie zbyt skuteczna. Ostatnie rzecz to grafika. Powinna być ona ostra i wyraźna, tak by rzucać się w oczy. Tylko wtedy zadbamy by nasza reklama charakteryzowała się odpowiednio wysoką skutecznością. Wydruki na niskiej jakości drukarkach spowodują, że przypinka nie będzie prezentować się tak dobrze jak powinna.

Kupując przypinki warto zatem uważać. Jak wszędzie można się natknąć na firmy, które spróbują wcisnąć nam tańszy, ale wątpliwej jakości produkt. Po przeczytaniu tego artykułu możesz być jednak spokojny – Ty już nie dasz wystrychnąć się na przysłowiowego dudka. Pamiętaj tylko o trzech rzeczach: materiał, z którego wykonana jest przypinka, ochronna folia zabezpieczająca oraz wysoka jakość druku. Wszak to od jakości kupionych przez Ciebie przypinek będzie zależeć skuteczność Twojej reklamy.

Dodaj komentarz