Gdzie zakupić części zamienne do krajalnic?

Pokrojona wędlina to powoli standard w wielu sklepach spożywczych. Jednak cały proces wykonywany jest przez maszyny, które z czasem niestety się zużywają. Można je w bardzo łatwy sposób zregenerować dzięki częściom zamiennym do krajalnic Ma-Ga. W artykule tym poruszymy ważne kwestie podczas wyboru tych elementów.

Sprawdź pochodzenie części zamiennych do krajalnic.

Urządzenia firmy Ma-Ga to dość popularne produkty szczególnie na polskim rynku. Można je spotkać w wielu sklepach spożywczych, ale także w lokalach gastronomicznych bądź hotelach. Niestety wraz ze wzrastającą popularnością coraz więcej osób zaczęło podrabiać części zamienne do tych krajalnic. Dlatego przed nich zakupem upewnijcie się 100 raz, skąd one pochodzą. Tylko oryginalne części zapewnią Wam długą żywotność oraz nie uszkodzą Waszej maszyny.  Dlatego odrzućcie oferty, które są zbyt tanie i mogą być podejrzane

Ważne informacje przy zakupie części zamiennych do krajalnic.

Chcąc zakupić części zamienne do krajalnic Ma-Ga, warto posiadać kilka informacji, które ułatwią cały proces. Przede wszystkim musicie wiedzieć dokładnie, do jakiej maszyny chcecie kupić elementy. Prócz samej nazwy warto spisać numery z tabliczki znamionowej. Pomogą one zidentyfikować urządzenie. Jeżeli z jakichś przyczyn takiej tabliczki już nie ma do zamówienie warto dostarczyć zdjęcia maszyny.

Również należy stwierdzić, jaką część chcemy wymienić. Prócz samej nazwy warto także podać jej symbol. Ten można odczytać bezpośrednio z samego elementu lub z rysunku złożeniowego, który jest dostarczany podczas zakupu maszyny.

Te wyżej podane wskazówki pozwolą Państwu zakupić odpowiednią część za pierwszym razem oraz skrócą cały proces zamówienia.

Najczęściej zużywające się części zamienne do krajalnic i objawy ich zniszczenia.

W punkcie tym wymienimy najczęściej ulegające degradacji części zamienne do krajalnic Ma-Ga i podpowiemy, jakie są tego objawy.

Na pierwszy miejscu nie wątpliwie znajduje się tarcza tnąca. To właśnie ona odpowiada za pokrojenie w odpowiedni sposób wędliny lub sera.  Objawem jej zużycia jest nierówne cięcie, bądź poszarpane kawałki. Jeżeli zauważycie takie sytuacje musicie koniecznie wymienić ten element.

Następnymi częściami, które nagminnie się niszczą to kamienie ostrzące oraz gładzące. Odpowiadają one za przygotowanie nożna do pracy. W przypadku, gdy ostrze jest tępe mimo wielokrotnego ostrzenia wówczas musicie wymienić te dwa wyżej wspomniane elementy.

Również zdarzają się sytuacje, w których uszkodzeniu ulegają różnorakie przyciski start-stop. Wówczas nie mogą Państwo uruchomić urządzenia i nie reaguje ono na żadne przyciśnięcie.

Wyżej wymienione części to niektóre elementy, które mogą ulec zepsuciu. Jeżeli nie jesteście sami w stanie stwierdzić, co uległo awarii zalecamy poszukanie specjalisty w tej materii.

Gdzie zakupić części zamienne do krajalnic?

Pewnie część osób w tym momencie zastanawia się, gdzie zakupić części zamienne do krajalnic Ma-Ga. Z naszej strony możemy polecić sklep internetowy Doris znajdujący się pod adresem: www.wyposazenie-sklepowe.pl. Zajmują się oni już od wielu lat wyposażeniem sklepów i punktów gastronomicznych, dzięki czemu posiadają duże doświadczenie. Również są autoryzowanym dystrybutorem firmy Ma-Ga, a co za tymi idzie, na pewno oferują oryginalne elementy zamienne. My dziękujemy za uwagę i zapraszamy do lektury innych naszych artykułów.

Opublikowany w Dom

Dodaj komentarz