apartamenty wola justowska krakow

Mieszkania i apartamenty w Krakowie

Kraków – miasto królów polskich. Piękne, wspaniałe Planty, Wawel, Rynek z Kościołem Mariackim. Cudownie byłoby mieszkać w takim mieście, prawda? Jednak okazuje się, że o mieszkania w Krakowie, mimo że jest miastem akademickim, wcale nie jest łatwo, szczególnie w tych przyzwoitych dzielnicach. Wniosek jest jeden: nowe mieszkania czy apartamenty w Krakowie rozchodzą się jak świeże bułeczki.

Pojawia się pytanie, gdzie w Krakowie są najlepsze apartamenty na sprzedaż? Odpowiedź ukaże się nam gdy spojrzymy na VII dzielnicę Krakowa, Zwierzyniec – tam znajdziemy wspaniałe apartamenty na Woli Justowskiej. Wspaniała lokalizacja (w najbardziej zielonej części Krakowa), a przy tym bardzo blisko ścisłego centrum miasta, czyni te apartamenty na sprzedaż jednymi z najlepszych (o ile nie najlepszymi w ogóle) w grodzie Kraka.

Wysokiej klasy apartamenty Wola Justowska oferuje nam między innymi na ulicy Królowej Jadwigi, marszałka Ferdynanda Focha, 28 lipca 1943 r. czy Józefa Korzeniowskiego. Można powiedzieć, że w większości należą one do ekstraklasy krakowskich mieszkań. Bliskość parków (m.in. słynnych na całą Polskę Błoni), 5-10 minut jazdy autem do centrum oraz łatwy dojazd do autostrady A4 czyni tą lokalizację jedną z najbardziej pożądanych w Krakowie.

Dodatkowym, bezsprzecznym atutem jest bezpieczeństwo dzielnicy. Monumentalne wille, (m.in. Willa Decjusza) tylko dodają prestiżu tej dzielnicy. Jeśli więc poszukujesz odpowiedniego mieszkania w Krakowie, to apartamenty na Woli Justowskiej będą perfekcyjnym rozwiązaniem.

Apartamenty Wola Justowska Kraków – zobacz ofertę: http://www.salwator.com.pl/mieszkania/wola-justowska/karta-informacyjna/

Dodaj komentarz