nagranie filmu reklamowego

Jaka reklama?

Produkcja filmowa takich produktów jak filmy promocyjne czy spoty reklamowe to w zasadzie podstawowa oferta każdego jednego studia filmowego zajmującego się szeroko rozumianą reklamą. Takich podmiotów na naszym rynku jest coraz więcej, bo marketing rośnie w siłę, stąd jeśli tylko zachodzi potrzeba sięgnięcia po usługi tego rodzaju reklamo-twórców, można to zrobić bez większych przeszkód.

Na dzień dzisiejszy sukces firmy opiera się tak naprawdę w znacznym stopniu na odpowiednio trafionej reklamie. Tę mamy przecież wszędzie: w prasie (choć jej udział procentowy maleje z roku na rok), w radiu, w telewizji, w internecie (tutaj przyrost reklam jest największy) oraz nawet na ulicach – billboardy, bandy reklamowe, plakaty, tablice. Do tego jeszcze dochodzą tzw. gadżety reklamowe, personalizowane pod zamawiające firmy (loga, grafiki, slogany reklamowe), jak koszulki, czapki, teczki, torby, kubki, parasole i mnóstwo innych towarów, na których umieszcza się firmowe napisy.

Filmy reklamowe bądź filmy promocyjne to materiały reklamowe, które dadzą się wykorzystać w wielu kanałach reklamowych. Począwszy od strony internetowej firmy, poprzez social media, portale internetowe przyjmujące reklamy, a na telewizji skończywszy. Spoty reklamowe cieszą się umiarkowanie dobrymi opiniami, w szczególności gdy zostaną pomysłowo wykonane. Najciekawsze filmy reklamowe potrafią być nawet polecane między sobą przez użytkowników i mieć setki tysięcy czy nawet ponad milion odsłon.

Na zakończenie dodam jeszcze jedną niezwykle cenną uwagę. Mianowicie, jeśli ktoś chce zaistnieć w biznesie, to bezwzględnie musi postawić na skuteczną reklamę. W przeciwnym wypadku nic dobrego z tego nie wyniknie. Trzeba więc udać się z tym zadaniem do specjalistów, jak: Grandfox Kraków – tworzących filmy reklamowe – a oni już będą świetnie wiedzieli, jaki film i jak go zrobić, żeby osiągnąć pożądane efekty.

Dodaj komentarz