Okna Kraków

Okna drutex Kraków – okno-classic.pl

Wybierając okna do własnego domu należy postawić na jakość. By mieć okna wysokiej jakości i na długie lata warto spojrzeć na okna drutex. Okna tej firmy są dostępne w wariancie PVC, drewnianym, aluminiowym, a także z systemem HS.


Okna PVC dzielą się na następujące wersję: iglo light, iglo energy, iglo energy classic, iglo 5, iglo 5 classic. Iglo Light – to nowoczesny design, duża ilość światła, wodoszczelność, energooszczędność, odporność na wiatr i przepuszczalność powietrza. Iglo Energy – to również nowoczesny design, wysoka energooszczędność oraz innowacyjna technologia Iglo 5 – izolacyjność termiczna pozwalająca na ograniczanie utarty ciepła. Okna drewniane to z kolei okna softline, które są inwestycją w najwyższą jakość, wykonane z myślą o ekologii i mające klasyczną elegancję. Okna aluminiowe są dostępne w czterech systemach, które to łączą w sobie nowoczesny system, który służy do wykonywania izolacji termicznej i akustycznej.

Systemy HS dzielą się na: iglo – hs, MB-77 HS/MB-77 HS HI, duoline hs, softline hs. IGLO – HS – to rozwiązanie proponowane przy wykonywaniu dużych przeszkleń balkonowych oraz tarasowych
MB-77 HS/MB-77 HS HI – to model dużych przesuwano – podnoszonych drzwi w nowoczesnym wydaniu doskonale sprawdzających się w domach. Duoline HS – to bardzo trwałe oraz eleganckie podnoszono-przesuwne drzwi, wykonane w technologii aluminiowo – drewnianej. Softline HS – to z kolei system drewnianych eleganckich drzwi również przesuwano – podnoszonych lecz w stylistyce klasycznej. Okna drutex Kraków sąnajlepszym wyborem i warto rozważyć ich zamontowanie we własnym domu.

Dodaj komentarz