deskowanie-stropowe-titan

Deskowania stropowe to tylko z firmą Titan

Budownictwo jest dziedziną, w której na popularności zyskują rozwiązania, które są innowacyjne oraz nowoczesne. By ułatwić oraz przyspieszyć pracę warto postawić na bardzo dobrej jakości oraz profesjonalne systemy szalunkowe.


Także deskowania stropowe – Titan  są metodą, która polega na tym by wykonać tymczasową konstrukcję, która będzie złożona ze specjalnych podpór. Na tych podporach umieszcza się szalunki, których zadaniem jest utrzymać konstrukcje struktury, która będzie powstawać. Zazwyczaj stosuje się do tego szalunki drewniane. Kolejnym krokiem jest na tak powstały szkielet ułożyć zbrojenie stropu. Ze względu na to, że deskowania stropowe charakteryzują się dużą wszechstronnością można ich używać przy różnego rodzaju budowach.

Nowoczesny, niezawodny oraz innowacyjny system deskowania stropowego jest oparty na bardzo lekkich oraz aluminiowych elementach. Montaż tego sytemu jest bardzo prosty oraz szybki co sprawia, że prace budowlane przebiegają znacznie sprawniej. Mimo swojej lekkości system ten jest niezwykle wytrzymały. Bez problemu więc zniesie duże obciążenia i zapewni bezpieczeństwo a w połączeniu z głowicami opadowymi o odpowiedniej wytrzymałości sprawi, że oszalowanie nawet bardzo dużych powierzchni nie będzie stanowiło problemu. A odbędzie się to wszystko przy użyciu niewielkiego potencjału sprzętowego.

Także deskowania stropowe to niezawodne rozwiązanie, które jest niezwykle wszechstronne oraz niezwykle proste w dopasowaniu. Należy wybrać najbardziej optymalne rozwiązanie do naszych potrzeb. Tak by było to kompatybilne z technologią, z jaką strop został wykonany oraz z jego geometrią.

Dodaj komentarz