dermapen kraków

Zabieg mezoterapii mikroigłowej DERMAPEN – czym jest, dla kogo?

Obecnie popularne zabiegi kosmetyczne to działania mające na celu poprawę jakości skóry, wyglądu oraz samopoczucia i samoakceptacji. Jednym z najczęściej proponowanych zabiegów jest mezoterapia mikroigłowa. Czym jest ten zabieg? Na czym polega? Jakie daje skutki i efekty?


Zabieg mezoterapia mikroigłowa to działania mające na celu pobudzenie skóry, jak również jej regenerację. Działania te wywołują mechaniczną stymulację poprzez użycie specjalnych narzędzi nakłuwających naskórek.
Zabieg ten dedykowany jest w szczególności osobom, które borykają się z problemami, takimi jak:
– starzenie się skóry,
– przebarwienia,
– rozstępy,
– zmarszczki,
– niezadowolenie z wyglądu i kształtu twarzy,
– itp.
Dzięki temu zabiegowi możliwe jest oczyszczenie skóry, jak równie nadanie jej odpowiednej jasności i przejrzystości. Zabieg wywołuje również wzrost kolagenu, dzięki któremu skóra staje się elastyczna i jędrna.

Więcej na:

Terapia polega na nakłuwaniu mikroigłami poszczególnych partii ciała. Zabieg może być wykonywany zarówno na twarz, jak i szyję, brzuch, pośladki, uda, ramiona, itp. Działania te są mało bolesne, nie ranią skóry, a także przynoszą widoczne efekty. Terapia może być dostosowana przy każdym rodzaju skóry, a długość, intensywność zabiegu, jak również ilość powtórzeń dobierana jest indywidualnie dla każdego pacjenta. Zabieg poprzedzany jest rozmową ze specjalistą, który określa plan działania, jak również wyklucza wszelkie niejasności i przeciwwskazania.
Po zabiegu rzadko występują jakiekolwiek działania niepożądane, a sam zabieg jest bezpieczny i komfortowy.
Mezoterapia mikroigłowa może być stosowana również, jako profilaktyka i leczenie młodzieńcze, podczas wystąpienia trądziku i różnorodnych przebarwień podczas dojrzewania. Zabieg umacniają odpowiednio dobrane kosmetyki, a ich używanie przedłuży zadawalające efekty działań.

Dodaj komentarz