usuwanie zmarszczek Kraków

Usuwanie zmarszczek jako najpopularniejszy zabieg w Krakowie

Niemal każda kobieta marzy o tym, aby jak najdłużej zachować młodość – jędrną i gładką skórę. Niestety czas niebłagalnie płynie, a na twarzy często pojawiają się pierwsze zmarszczki. Jednak, dzięki rozwojowi współczesnej medycyny – jest na to sposób. Istnieje wiele zabiegów i wersji usuwania zmarszczek.

Ile kosztują zabiegi?

Trudno o podanie jednoznacznej ceny, ponieważ istnieją duże widełki cenowe – w zależności od używanych do zabiegów substancji i narzędzi oraz od lokalizacji gabinetów medycyny estetycznej.

Usuwanie zmarszczek Kraków – najpopularniejsze zabiegi

1. Botox – najkrótszy i najpopularniejszy zabieg, nazywany „lunchowym”, ze względu na czas trwania, który zazwyczaj nie przekracza 15 minut. Zabieg polega na wstrzyknięciu w gabinecie medycyny estetycznej odpowiedniej dawki toksyny botulinowej, zwanej też jadem kiełbasianym. Substancja paraliżuje i rozluźnia mięśnie, likwidując przy tym zmarszczki mimiczne.Warto jednak pamiętać o tym, że zabieg jest polecany dla młodszych osób – od 25 do 40 roku życia. Zabieg jest bezbolesny, a jego efekty pojawiają się po około dwóch tygodniach i utrzymują się nawet do 6 miesięcy. Koszt takiego zabiegu w Krakowie zaczyna się od około 400 zł za jedną partię twarzy.

2.Wypełnienie zmarszczek kwasem hialuronowym – substancją, która znajduje się naturalnie w skórze (jej funkcją jest zapewnienie elastyczności). Zabieg polega na wstrzyknięciu tej substancji pod skórę. Usuwanie zmarszczek w Krakowie w ten sposób jest nieco droższe niż botox, bowiem ceny zabiegu rozpoczynają się od 1000 złotych. Jednak efekty, czyli młodszy wygląd twarzy, wygładzenie zmarszczek mimicznych oraz bruzdy nosowo – wargowe, zdecydowanie są warte inwestycji w swój wizerunek.

Dodaj komentarz