" depilacja laserowa lightsheer kraków

Co warto wiedzieć o trwałym usuwaniu owłosienia? Depilacja laserowa

Zabiegi, które pomagają nam usuwać nadmierne owłosienie to dla niektórych zbawienie. Osoby, które cierpią na hirsutyzm czy walczą z ciemnym, mocnym zarostem potrzebują trwałej depilacji.
Na ryku kosmetycznym, jest bardzo dużo urządzeń do walki z niechcianym owłosieniem. Na jakie się zdecydować? Na co zwrócić uwagę?


Wybierając się pierwszy raz na depilację laserową powinnyśmy przede wszystkim wiedzieć, że w efekcie końcowym ważna jest nasza systematyczność, wytrwałość i brak przeciwwskazań do zabiegu. W ofertach salonów czy klinik laserowych jest wiele modeli laserów do epilacji. Wybieramy do tego celu – laser diodowy. Zabieg depilacji laserowej, często nie jest bezbolesny. Niestety aby trwale uszkodzić macierz włosa depilacja laserowa musi być odczuwalna. Obecnie dużo głowic ma system chłodzenia, co ułatwia pracę przy bardziej wrażliwej klientce. Zabiegi nie trwają długo. Depilacja laserowa na okolicę pach trwa kilka minut.

Zobacz więcej na:

Po każdym zabiegu, pacjentka powinna zauważać ogromne ubytki w polu zabiegowym, a po skończonej serii, która często jest ustalana indywidualnie, trwały ubytek powinien wynosić 90%. Nawet u osób z zaburzeniami hormonalnymi można zauważyć dużą poprawę. Depilacja laserowa ma zadanie osłabić włos, opóźnić porost oraz uszkodzić trwale macierz. Zabiegi są bezpieczne, ale przy wyższych parametrach, można obserwować podrażnienia, zaczerwienia, obrzęki czy ewentualnie powierzchniowe strupki. Jest to sygnał, że zachodzi stan zapalny, a efekty będą spektakularne. Obecnie nie ma silniejszego zabiegu w trwałej redukcji nadmiernego owłosienia. Warto przeznaczyć swoje oszczędności ponieważ po skończonej serii maszynki jednorazowe można wyrzucić do kosza. Depilacja laserowa ma coraz atrakcyjniejsze ceny dla zainteresowanych zabiegiem. Warto z tego skorzystać.

Dodaj komentarz