suknie-slubne-boho

Suknie ślubne BOHO – jaki to styl?

Suknie na sezon ślubny 2020 pojawiły się już w kolekcjach wielu zagranicznych i polskich projektantów, a niektóre z nich były nawet prezentowane na pokazach mody zorganizowanych w roku aktualnym. Na projekty pozostałych producentów trzeba jeszcze poczekać. Już teraz można jednak śmiało powiedzieć, co będą nosić panny młode w przyszłym roku.


Suknie ślubne BOHO 

A nadchodzi wielki powrót stylu boho. Suknie ślubne boho zaprezentowali projektanci doceniani na całym świecie, a w tym m.in. Justin Alexander oraz Pronovias. Postanowili wydobyć z kobiety jej naturalne piękno, otaczając ją suknami zwiewnych i lekkich tkanin, fantastycznie podkreślających urodę. Według przewidywań równie modne będą suknie w stylu retro, czyli te stylizowane na kreacje pochodzące z dawnych czasów, oraz stylizacje klasyczne i tradycyjne. Przyszłe panny młode, które oczekują od swojego wyglądu w dniu ślubu czegoś więcej, też nie muszą się martwić – nie tylko klasa i prostota będą w modzie. Projektanci zadbali także o miłośniczki odważniejszych propozycji. Przygotowali dla nich niesamowicie oryginalne kreacje, w których styl boho przeplata się z namiastką rockowego charakteru i mocnego wybrzmienia. Niezwykły efekt jest tutaj gwarantowany. W takiej odważnej kreacji każda kobieta poczuje się pewnie i na pewno wywrze ogromne wrażenie na wszystkich zaproszonych gościach.

Zobacz kolekcje w stylu BOHO: https://www.annakara.com/suknie-slubne

Jak w każdym roku, tak i w 2020 r. wybór sukien ślubnych będzie dosłownie nieskończony i nieograniczony. Każdej kobiecie da on szansę na znalezienie tej idealnej kreacji, o której marzyła ona już od dnia zaręczyn. Suknia ślubna nie może być w końcu tylko modna. Musi też idealnie pasować do panny młodej.

Dodaj komentarz